<

KİRALIK KLASİK OTOMOBİLLERİMİZ

OTOMOBİLLERİMİZ İLE TANIŞIN

Paşa Klasik Otomobil, tutkunlarına ve meraklılarına, izlemeye doyamadıkları klasik otomobilleri kiralama zevkini yaşatıyor. Dilerseniz 1957 model "Chevrolet Belair Convertible” ile tüm gözleri üzerinize çekecek bir İstanbul Boğaz turu atabilir ya da 1941 model "Mercedes 230 Cabrio” ile şık ve önemli bir davete katılabilirsiniz. 1965 model bir ‘’Ford Thunderbird’’ neden düğün aracınız olmasın? Seçim sizin! Seçtiğiniz Klasik Otomobilimizle siz özel müşterilerimize yaşatacağımız o farklı günde şoför hizmeti de sunuyoruz. Her biri döneminin ikonu haline gelmiş antika ve klasik otomobiller sitemizde sizleri bekliyor…. 

SATILIK KLASİK OTOMOBİLLERİMİZ

OTOMOBİLLERİMİZ İLE TANIŞIN

Paşa klasik otomobil olarak her biri döneminin ikonu haline gelmiş antika ve klasik otomobiller sitemizde sahiplerini bekliyor…. 

GÖRÜŞLER

İNSANLAR HAKKIMIZDA NELER SÖYLÜYOR

BİZE ULAŞIN

GÖRÜŞMEK İÇİN ÇEKİNMEYİN
0212 361 03 96

0555 802 21 64

EPOSTA
info@pasagaleri.com

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU AYDINLATMA METNİ

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca, Şirketimiz tarafından, Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, iş amaçlarıyla bağlı olarak, aşağıda açıklandığı çerçevede kullanılmak, kaydedilmek, saklanmak, güncellenmek, aktarılmak ve/veya sınıflandırılmak suretiyle işlenecektir.

Bu kapsamda Şirketimiz tarafından başta özel hayatın gizliliği olmak üzere, kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verilerin korunması amacıyla düzenlenen Kanun ve Yönetmelikler gereğince Şirketimiz, kişisel verilerinizin hukuka aykırı olarak işlenmesini önleme, hukuka aykırı olarak erişilmesini önleme ve muhafazasını sağlama amacıyla, uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik tüm teknik ve idari tedbirleri almaktadır.

Bu metnin hedef kitlesi, Şirketimiz çalışanları veya Şirketimize iş başvurusu yapmış olan çalışan adayları dışındaki, Şirketimiz tarafından kişisel verileri işlenen tüm gerçek kişilerdir.

Veri sorumlusu sıfatıyla işlenen kişisel verilere, burada belirtilenlerle sınırlı sayıda olmamak üzere aşağıda yer verilmektedir;

Veri Kategorileri

1.Müşteri

Kimlik Bilgisi: Ad, soyadı, T.C. Kimlik No, İmza, çağrı merkezi/hizmet kalitesi ses kaydı,

İletişim Bilgisi: cep telefonu, e-posta adresi, sabit telefon

Risk Yönetimi Bilgisi: IP adresi, cookie kayıtları

İşlem Güvenliği Bilgisi: Şifre, parola bilgileri

Hukuki İşlem ve Uyum Bilgisi: Verilen hizmetin başlama ve bitiş zamanı, yararlanılan hizmetin türü, aktarılan veri

2.Çevrimiçi Ziyaretçi

İşlem Güvenliği Bilgisi: Şifre, cep telefonu, parola bilgileri

Hukuki İşlem Bilgisi/Risk Yönetimi Bilgisi: IP adresi

3.Fiziksel Ziyaretçi

Görsel Bilgi: Kamera Kaydı (CCTV)

Tedarikçi veya Tedarikçi Çalışanı (Dış Kaynak Personeli) veya Yetkilisi

Kimlik Bilgisi: Ad, soyadı, T.C. Kimlik No, İmza

İletişim Bilgisi: e-posta adresi, telefon, KEP adresi, adres, cep telefonu

Finansal Bilgi: IBAN No

Hukuki İşlem ve Uyum Bilgisi: İmza sirküler, faaliyet belgesi, vekaletname

Kişisel verilerin işlenme amaçları ve hukuki sebepleri; Tarafınızca paylaşılan kişisel verileriniz,

Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden sizleri ve/veya temsil ettiğiniz kurum ve kuruluşları faydalandırmak için, Şirketimizin ticari ve iş stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması, pazarlama faaliyetlerinin yapılması, iş geliştirme ve planlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere gerekli çalışmaların yürütülmesi,

Şirketimiz tarafından yürütülen iletişime yönelik idari operasyonların yürütülmesi,

Şirketimizin kullanımda olan lokasyonların fiziksel güvenliğinin ve denetiminin sağlanması,

İş ortağı/müşteri/tedarikçi (yetkili veya çalışanları) ilişkilerinin kurulması,

İş ortaklarımız, tedarikçilerimiz veya sair üçüncü kişilerle birlikte sunulan ürün ve hizmetlere ilişkin sözleşme gereklerinin ve finansal mutabakatın sağlanması,

Şirketimizin çağrı merkezinin aranması veya internet sayfasının kullanılması ve/veya

Kişisel verilerin toplanma ve saklanma yöntemi; Şirketimizle paylaştığınız kişisel verileriniz, otomatik ya da otomatik olmayan yöntemlerle, çağrı merkezi, internet sitesi, sosyal medya mecraları, mobil uygulamalar ve benzeri vasıtalarla sözlü, yazılı ya da elektronik olarak toplanabilir. Kişisel verileriniz elektronik ve/veya fiziksel ortamlarda saklanacaktır. Şirketimiz tarafından temin edilen ve saklanan kişisel verilerinizin saklandıkları ortamlarda yetkisiz erişime maruz kalmamaları, manipülasyona uğramamaları, kaybolmamaları ve zarar görmemeleri amacıyla gereken iş süreçlerinin tasarımı ile teknik güvenlik altyapı geliştirmeleri uygulanmaktadır.

Kişisel verileriniz, size bildirilen amaçlar ve kapsam dışında kullanılmamak kaydı ile gerekli tüm bilgi güvenliği tedbirleri de alınarak işlenecek ve yasal saklama süresince veya böyle bir süre öngörülmemişse işleme amacının gerekli kıldığı süre boyunca saklanacak ve işlenecektir. Bu süre sona erdiğinde, kişisel verileriniz silinme, yok edilme ya da anonimleştirme yöntemleri ile Şirketimizin veri akışlarından çıkarılacaktır.

Kişisel Verilerinizin Korunması amacıyla alınan İdari ve Teknik Tedbirler;

Kişisel verilerin alındığı web sitelerini SSL ile korur,

Kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmemesi için, çalışanlarına yönelik erişim yetki ve kontrol matrisleri oluşturur ve uygulamaya alır,

Kişisel veri barındıran bilişim sistemlerinin yetkisiz erişimlere ve hukuka aykırı veri işlemelere karşı korunmasını sağlamak amacıyla şifreleme, işlem kaydı, erişim yönetimi ve fiziksel güvenlik tedbirleri almaktadır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde …… veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin paytr arayüzü üzerinden banka, bu bankalarla anlaşmalı aracı kurum ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Tarafımızda saklanan kredi kartı numarası maskelenmiş şekildedir.

Web sitesi ve kişisel veri barındıran tüm sistemlerin üzerinde bulunduğu network firewall ile korunmaktadır.

Kağıt ortamdaki kişisel verilerin mutlaka kilitli dolaplarda muhafaza edilmesini ve sadece yetkili kişiler tarafından erişilmesini sağlamaktadır.