TurkishEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Konsinye

1996 Yılından İtibaren Klasik Otomobil Kiralama,Satış & Otomotiv Danışmanlık Hizmetleri

Dünya çapında yılda çok sayıda araba satıyoruz ve bu size arabanızı kısa sürede satma fırsatı sunuyor. Genel olarak, özel bir kişinin klasik bir arabayı iyi bir fiyata satması oldukça zor olduğu ortaya çıkıyor.

Onlarca yıllık deneyim, küresel bir ağ ve binlerce ziyaretçiye sahip bir showroom ile satış sürecini halledebiliriz. Arabanızı satmamıza izin vermeniz, hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan tüm olanaklarımızdan ve deneyimlerimizden yararlanmanız anlamına gelir. Reklamdan kayıt işlemlerine kadar her ayrıntıyla ilgileneceğiz. Makul bir fiyata gelmek için aracınızı sizinle birlikte inceleyeceğiz. Bu, arabanızı sattıktan sonra alacağınız fiyat olacaktır. Bu bize başka bir araçla ticaret yapma seçeneği sunacak ve satış fırsatlarını genişletecektir. Birçok müşteri bir araba ile takas yapmak ister, ancak çoğu özel satıcı ve klasik araba satıcısı karşılığında başka bir araç kabul etmez. Biz bu fırsatı sunuyoruz.

Araç profesyonel uzmanlarımız tarafından detaylı bir şekilde temizlenecektir. Reklam kanallarımızın kurallarına uygun olarak arabanızın bir dizi resmini yapacağız. Aracınızı ayrıca başarılı web sitemizde ve (uluslararası) dergilerde ve dış ticaret web sitelerinde yayınlıyoruz. Arabanızı showroomumuza koyarak, Avrupa'nın her yerinden ve dünyanın geri kalanından birçok potansiyel alıcı arasında farkındalığı daha da artırıyoruz.

Aracınızın koleksiyonumuza eklenmesi ve satış sürecinin her aşamasının teslim edilmesi ile ilgili detaylar için lütfen bizimle iletişime geçin.

Dosya Seçilmedi