KİRALIK KLASİK OTOMOBİLLERİMİZ

OTOMOBİLLERİMİZ İLE TANIŞIN

Paşa Klasik Otomobil, tutkunlarına ve meraklılarına, izlemeye doyamadıkları klasik otomobilleri kiralama zevkini yaşatıyor. Dilerseniz 1957 model "Chevrolet Belair Convertible” ile tüm gözleri üzerinize çekecek bir İstanbul Boğaz turu atabilir ya da 1941 model "Mercedes 230 Cabrio” ile şık ve önemli bir davete katılabilirsiniz. 1965 model bir ‘’Ford Thunderbird’’ neden düğün aracınız olmasın? Seçim sizin! Seçtiğiniz Klasik Otomobilimizle siz özel müşterilerimize yaşatacağımız o farklı günde şoför hizmeti de sunuyoruz. Her biri döneminin ikonu haline gelmiş antika ve klasik otomobiller sitemizde sizleri bekliyor…. 

SATILIK KLASİK OTOMOBİLLERİMİZ

OTOMOBİLLERİMİZ İLE TANIŞIN

Paşa klasik otomobil olarak her biri döneminin ikonu haline gelmiş antika ve klasik otomobiller sitemizde sahiplerini bekliyor…. 

PAŞA KLASİK OTOMOBİL

KİRALAMA, SATIŞ, YEDEK PARÇA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

KİRALIK KLASİK OTOMOBİLLERİMİZ SATILIK KLASİK OTOMOBİLLERİMİZ

LUX OTOMOBİLLERİMİZ    DANIŞMANLIK HİZMETLERİ    YEDEK PARÇAHAKKIMIZDA

HERKESİN BİR HİKAYESİ VARDIR

Paşa Klasik Otomobil, 1996’dan beri, tutkunlarına ve meraklılarına izlemeye doyamadıkları klasik otomobilleri sunmaya devam ediyor. Klasik otomobiller yaşadığı dönemin izlerini, tarihini, kültürünü yansıttığı için bir tutku haline geldi. Kimi Picasso’ya bakmaktan haz alır kimi ise Remrandt’a… Kimileri de var ki; onlar da aynı aşkla Chevrolet, Cadillac ve Plymouth’a... Biz Paşa Classic Cars olarak 20. Yılımızda sitemizi yenileyerek bu aşkı siz takipçilerimizle sürdürmeye devam ediyoruz.

Paşa Klasik Otomobil, tutkunlarına ve meraklılarına, izlemeye doyamadıkları klasik otomobilleri kiralama zevkini yaşatıyor. Dilerseniz 1957 model "Chevrolet Belair Convertible” ile tüm gözleri üzerinize çekecek bir İstanbul Boğaz turu atabilir ya da 1941 model "Mercedes 230 Cabrio” ile şık ve önemli bir davete katılabilirsiniz. 1965 model bir ‘’Ford Thunderbirid’’ neden düğün aracınız olmasın? Seçim sizin! Seçtiğiniz Klasik Otomobilimizle siz özel müşterilerimize yaşatacağımız o farklı günde şoför hizmeti de sunuyoruz. Her biri döneminin ikonu haline gelmiş antika ve klasik otomobiller sitemizde sizleri bekliyor….

Klasik otomobil yaşam tarzıdır. Her daim hayatımızda olsun isteriz. Klasik otomobil konusu; uzman bilgelik ve tecrübe gerektirir. Klasik otomobil satışında 20 yıllık tecrübeli geçmişimiz, kurumsal yapımız ve uzman kadromuzla, müşterilerine güven veren bir firma olabilmenin mutluluğu içindeyiz. Hayatınızda nostaljiden vazgeçemiyor ve klasik otomobil sahibi olmak istiyorsunuz; yapmanız gereken bizi aramanız ve hayalinizdeki otomobili anlatmanız. Yaşamınızdaki klasik nostaljiyi birlikte bulalım….

Beğendiğiniz, özlemini duyduğunuz klasik bir otomobil satın almak istiyorsunuz. Fakat bu konuda yardıma ihtiyacınız var. Sizin yapacağınız tek şey bize ulaşarak hayalinizdeki otomobili bulmanıza rehberlik etmemiz. Hayal ettiğiniz aracı satın alma işleminden sonra; Klasik otomobilinize restorasyon yapılmasını istiyor, uzman bir ekipten yardım bekliyorsunuz. Paşa Classic Cars ‘‘nostaljik otomobil restorasyonu’’ekibiyle gerekli zaman ve gerekli hassasiyetle otomobilinize uzman bilgeliği uygular. Otomobilinizi sanki ilk yıllarındaki gibi kullanmanızı sağlar...

GÖRÜŞLER

İNSANLAR HAKKIMIZDA NELER SÖYLÜYOR

İRTİBATA GEÇİN

GÖRÜŞMEK İÇİN ÇEKİNMEYİN
0555 802 21 64

3 + 2 =